קפה למשרד

תרבות הקפה עברה מהפך משמעותי בשנים האחרונות. יותר ויותר משרדים צורכים קפה בתדירות גבוהה הודות ליתרונותיו הבריאותיים והשפעתו הרבה במהלך שעות היום. ברוב המשרדים תוכלו למצוא קפה שחור או קפה נמס בנוסף למכונת הקפה. את הקפה תוכלו לשתות קצר, ארוך, חלש, חזק, עם קצף או בלי בהתאם להעדפותיכם.

איזה קפה למשרד תמצאו באופיסל?

באופיסל תמצאו מוצרי קפה למשרד הכוללים: פולי קפה, קקאו עלית, נס קפה טסטר צ'ויס, נס קפה רד מאג, נס קפה ג'ייקובס וקפסולות לקפה נספרסו למכונת הקפה שלכם. כל מוצרי הקפה הינם במחירים טובים וכללים שירות מהיר וזריז למשרד ויחס אישי ואדיב. בנוסף למוצרי הקפה תוכלו להוסיף משקאות מוגזים, מוצרי כיבוד ומזון למשרד, כך שתוכלו לשלב אותם ביחד עם הקפה שלכם.

קפה נמס או קפה שחור?

מתלבטים בין קפה נמס או קפה שחור, באופיסל תוכלו למצוא קפה נמס וקפה שחור בהתאם להעדפתכם האישית. בנוסף לכך, תוכלו להזמין קפסולות למכונת הקפה שלכם בהתאם לסוג המכונה שברשותכם. אז בפעם הבאה שחסר לכם קפה במשרד, לא יורדים לסופר למטה אלא מתקשרים ומזמינים קפה למשרד מאופיסל.

קפה עם כיבוד משרדי זה כל מה שאתם צריכים

עם הקפה למשרד תוכלו לשלב כיבוד למשרד שכולל בין היתר: עוגיות, פרכיות אורז, וופלים ועוד. השילוב הקדוש בין הקפה השחור או הנמס בשילוב עוגיות או הוופלים ישאירו לכם טעם של עוד. תוכלו לשתות את הקפה כחלק משגרת היום יום שלכם במשרד על מנת להיות עירנים במהלך העבודה או שתרצו לכבד אורח שמגיע למשרד לפגישה. עם קפה למשרד של אופיסל תוכלו ליהנות מקפה טעים ומשירות אישי ומהיר ישירות עד המשרד שלכם.

קפסולות לקפה מזמינים דרך אופיסל

יש לכם  מכונת קפה במשרד? נגמרו לכם הקפסולות? מכונות הקפה דורשות קפסלות שונות על מנת שניתן יהיה להשתמש בהם. באופיסל תוכלו למצוא קפסולות לקפה של חברת נספרסו בהתאם למכונת הקפה שלכם. את הקפסולות תוכלו למצוא במגוון טעמים בין אם זה קפה חזק, חלש או שכולל חלב.

לקבלת הצעת מחיר קפה למשרד, התקשרו עוד היום לאופיסל בטלפון: 077-4341966