כיבוד למשרד

פגישות הם חלק בלתי נפרד מהמשרד. את הפגישות  ניתן לחלק לפגישות בתוך המשרד  אשר מתקיימות בחדר הישיבות של המשרד ופגישות מחוץ למשרד. אם אתם משרד שמבצע את רוב הפגישות בתוך המשרד אתם חייבים שיהיה לכם כיבוד למשרד. עם אופיסל, תוכלו להזמין את כל הכיבוד שאתם צריכים לפגישות שלכם במשרד.

איזה כיבוד למשרד תמצאו באופיסל?

באופיסל תמצאו מגוון נרחב של מוצרי מזון למשרד הכוללים: חלב, משקאות קלים, סוכר, עוגות, קפה, תה, בייגלה, פירות יבשים, פיצוחים ופירות טריים. באופיסל תמצאו שירות מהיר וזריז, מחירים טובים ללא תחרות, יחס אישי לכל לקוח וכמובן בנוסף למוצרי הכיבוד תוכלו למצוא כלים חד פעמיים, מוצרי נייר משקאות ועוד.

הצעות לשדרוג כיבוד למשרד

אם אתם משרד שמקיים הרבה פגישות וישיבות במשרד בין אם זה ישיבות עם צוות העובדים או ישיבות שכוללים לקוחות מחוץ למשרד, אתם חייבים שיהיה לכם תמיד כיבוד למשרד. ההמלצות של חברת אופיסל לכיבוד המשרד כוללים:

פינת קפה- תוכלו להרכיב לכם פינת קפה ולהזמין את כל המוצרים שאתם צריכים כגון: סוכר, קפה נמס, אבקת קקאו, סוגים שונים של תה וכיבודים נוספים כמו עוגיות, וופלים ועוד.

רטבים לאוכל- תמיד טוב שיהיו במשרד רטבים שונים לאוכל כמו: קטשופ, מיונז, אלף האיים ועוד. באמצעות רטבים אלה תוכלו לשדרג את האוכל שלכם. בין אם זה האוכל שאתם מביאים או במקרים שונים כמו אירועי חברה מחוץ למשרד, או אפילו הזמנה ממסעדה כלשהי.

רכיבים לבישול- אם המשרד שלכם עורך  מדי פעם לעובדים יום בישול במסגרת פעילות הגיבוש, כדאי שתמיד יהיו מצרכים שונים כגון: שמן, מיץ לימון, שתיה  מוגזת, חומץ ועוד.

פינוקים לעובדים- מאכלים מפנקים כגון: שוקולד נוטלה, תמרים, פריכיות אורז ועוד הם חלק המאכלים שניתן לפנק בהם את העובדים.

כיבוד למשרד מזמינים עם אופיסל

צריכים כיבוד לישיבות? רוצים כיבוד לפינוק העובדים? באופיסל תמצאו מגוון נרחב של מוצרי מזון למשרד וכיבוד למשרד לצד כלים חד פעמיים ומצורי ניקיון שאתם חייבים למשרד כגון: שקיות ניילון, מטהרי אוויר, נייר מגבת למטבח,, מגבונים, מפיות ועוד.

לקבלת הצעת מחיר לכיבוד משרדי למשרד, התקשרו עוד היום לאופיסל בטלפון: 077-4341966